Κωδικός: 08194
Παζλ προοδευτικό - Μαθαίνω να μετράω με τα ζωάκια (20κ.) - Djeco
Άμεσα διαθέσιμο.
9,60 €
Εκπαιδευτικό παζλ ανακάλυψης από την εταιρεία Djeco, που βοηθά τα παιδιά να μάθουν να μετρούν παίζοντας. Περιέχει 20 τεμάχια με χαριτωμένες φιγούρες και αριθμούς. Ένα εκπαιδευτικό παζλ που καλλιεργεί τη συγκέντρωση, την υπομονή και την παρατηρητικότητα των παιδιών, αναπτύσσει τον συντονισμό χεριού – ματιού τους και τα εισάγει στην έννοια των αριθμών. Το τελικό παζλ έχει μήκος 102 εκ.
Ηλικία από 3 ετών!
Δεν βρήκες αυτό που ψάχνεις; Πάτησε εδώ